همکاری در فروش پوشاک دوک

بدون سرمایه فروشگاه پوشاک بساز !

2 روش کسب درآمد بدون سرمایه در ایران سال ۱۴۰۲ با مزون دوک

ما دو روش کسب درآمد بدون سرمایه داریم، برای عزیزانی که میخواهند بدون سرمایه در منزل یا حتی در محل کار کسب درآمد داشته باشند و صاحب کسب و کار شخصی خودشان بشوند.

در همین صفحه هردو نوع همکاری را برایتان کامل توضیح دادیم.

فروش در سایت پوشاک دوک با پورسانت

مناسب برای افرادی است که صفحه فروشگاهی در اینستاگرام یا دیگر شبکه های اجتماعی ندارند و میخواهند از طریق سایت مجموعه با دریافت و ارسال لینک شخصی که مجموعه ما در اختیارشان قرار می دهد اقدام به فروش کنند و برای خودشان مشتری های ثابت پیدا کنند.

در این نوع همکاری شما داخل سایت یک حساب همکاری در فروش ایجاد میکنید که بعد از ایجاد این حساب دسترسی هایی در سایت مزون دوک برایتان داده میشود که وقتی وارد سایت قسمت همکاری در فروش بشوید میتوانید از این دسترسی ها استفاده کنید.

این دسترسی ها شامل :

 1. لینک اختصاصی بازاریاب
  در این قسمت برایتان یک لینک اختصاصی ایجاد میشود که میتوانید همیشه از این قسمت به لینک اختصاصی خودتان دسترسی داشته باشید. 
 2. بنر های تبلیغاتی
  در این قسمت بنر های گرافیکی تبلیغاتی در زمینه پوشاک برای فروش بیشتر برایتان گذاشتیم که این بنر ها توسط تیم گرافیک مجموعه مزون دوک طراحی میشود تا شما با استفاده از این بنر ها بیشترین فروش را داشته باشید بدون هیچ درد سر و دغدغه‌ای از نداشتن بنر های تبلیغاتی فروش کنید .
 3. آمار ها
  در این قسمت امکان مشاهده کلیه آمارهای مرتبط با فروش، کمیسیون، مشتریان، درآمدها و ... را دارید.
 4. نمودارها
  در این قسمت می‌توانید این آمارها را در قالب نمودارها مشاهده نمایید.
 5. ارجاع ها
  در این قسمت فهرستی از کاربرانی که با لینک شما به سایت مزون دوک مراجعه کرده‌اند را مشاهده می‌کنید.
 6. پرداخت ها
  در این قسمت میتوانید همه واریزی هایی که برایتان انجام شده یا در حال انجام است را مشاهده کنید.
 7. بازدید ها
  در این قسمت میتوانید بازدید های  مخاطبانتان راببنید که چه صفحاتی از سایت را دیدن کردند.
 8. تنظیمات
  در این قسمت به تنظیمات شخصی حسابتان دسترسی دارید و میتوانید درصورت نیاز تغییراتی ایجاد کنید .

در زیر به چند پرسش متداول پاسخ داده‌ایم. اگر سوالات بیشتری دارید، با پشتیبانی تماس بگیرید .

چقدر زمان میبره حسابم تایید شود ؟

هر چه در قسمت ساخت اکانت در بخش توضیحات ( چطور مارو تبلیغ میکنید ) بیشتر و کاملتر بنویسید زودتر تایید میشود، در صورتی که چیزی در ذهن تان خطور نکرد که بخواهید بنویسید، شماره تماس تان را حتما بنویسید تا همکاران مان با شما تماس بگیرند.
در صورت معمول ۲۴ ساعت زمان میبرد تا حسابتان تایید و ایجاد شود.

من چطور برای خودم مشتری ثابت پیدا کنم ؟

لینک اختصاصی خودتان را کپی کنید و برای دوستان و آشنایان تان بفرستید تا با کلیک نمودن روی آن لینک به مشتری ثابت شما تبدیل شوند .

چطور مشتری به من اعتماد کند ؟

وقتی شما لینک اختصاصی خودتان را میفرستید، برای مشتری هیچ نشانه ای نیست که فکر کند شما یک بازاریاب هستید و برای خودتان از فروش درصد دریافت میکنید، فقط لینک اصلی سایت برایشان ارسال میشود که عکس و مشخصات سایت، کامل روی لینک هست .

اصلا چطور به مزون دوک اعتماد کنیم ؟

مجموعه مزون دوک بیش از ۲۸ سال است که در زمینه تولید و پخش پوشاک فعالیت دارد و یک برند ثبت شده در کشور میباشد، برای اعتماد بیشتر مشتری های عزیزمان چندین شعبه حضوری فعال در تهران داریم، همه ای خدمات برند دوک را بصورت حضوری هم انجام میدهیم.

میتوانم این لینک رو برای فامیلم بفرستم ؟

بله ، شما میتوانید این لینک رو حتی برای فامیل و آشنایان تان بفرستید.

در این نوع همکاری چقدر میتوانم در ماه درآمد داشته باشم ؟

میزان درآمد کاملا بستگی دارد به تعداد مشتری هایی که دارید و هر چه بیشتر مشتری های ثابت داشته باشید درآمد تان بیشتر میشود، ولی در شروع تا مشتری ثابت پیدا کنید احتمال دارد درآمد تان نسبتا کمتر باشد، ولی اگر مستمر روی ارسال لینک تان کار کنید و مشتری های ثابت بیشتری برای خود تان پیدا کنید درآمد تان هر روز بیشتر میشود، مثلا اگر مشتری های تان روزی ده میلیون تومان از سایت ما خرید کنند شما روزی یک میلیون تومان سود خالص بدست میآورید.

فروش پوشاک دوک در فروشگاه شخصی

مناسب برای افرادی که صفحه فروشگاهی اینستاگرام یا دیگر شبکه های اجتماعی دارند و میخواهند از طریق فروشگاه شخصی خودشان به اسم خودشان فروش داشته باشند.

در این نوع همکاری، به کانال تلگرام ما ملحق می‌شوید و می‌توانید تصاویر و توضیحات محصولات را به راحتی کپی و در فروشگاه آنلاین خود قرار دهید.

در توضیحات هر محصول قیمت درج شده که قیمت پرداختی شما می باشد و شما هر قیمتی که خواسته باشید میتوانید در فروشگاهتان بفروش برسانید.

هنگامی که سفارشی داشتید، با پرداخت مبلغی که در کانال مشخص شده است، سفارش به نام شما ثبت و برای مشتریانتان به اسم فروشگاه شما ارسال می‌شود.

مزایا این نوع همکاری‌:

 1. شما فروشگاه خودتان را دارید.
 2. بدون هیچ دردسری عکس های آماده را از کانال کپی میکنید، عکسها بدون مارک یا لوگو هستند و هر اسمی را که خواستید میتوانید درج کنید روی تصویر.
 3. توضیحات کامل محصول در کانال تلگرام است که هیچ سوال مشتریتان بی جواب نماند.
 4. شما محصولات برند را به فروش می رسانید و از کیفیت محصول میتوانید کاملا ضمانت بدهید.
 5. ما برای شما بدون هزینه بهترین بسته بندی را به اسم فروشگاه خودتان انجام میدهیم و برای مشتریانتان ارسال میکنیم.
 6. در کانال راهنمای سایزبندی محصول پین شده و سایز بندی خیلی گسترده ای داریم که برای همه مناسب است که این امرمیتواند مشتری هایتان را بیشتر و بیشتر بکند.
 7. اگرمشتریانتان سایزی خارج از سایز برند ما هم بخواهند یا حتی سایز شخصی خودشان را هم بخواهند برایشان ۳ روز کاری  تولید و ارسال میکنیم که ما بابت این ویژگی هر سفارش به سایز شخصی مشتریتان مبلغ ۱۰۰هزار تومان اجرت دریافت میکنیم چون تک برش میخورد و یک مزون دوز بصورت تکی دوختش را انجام میدهد، شما میتوانید بابت همین ویژگی از مشتری هایتان بیش از ۲۰۰هزار تومان دریافت کنید .
 8. برای فروش های  بیشترتان هر سوالی یا راهنمایی خواستید میتوانید با شماره پشتیبانی تماس بگیرید .

با این نوع همکاری میتوانید بدون هیچ دردسر و سرمایه ای صاحب فروشگاه خودتان بشوید، ما با شما هستیم تا هر روز بیشتر فروش کنید .

من هیچ فروشگاهی ندارم میتوانم از صفر استارت بزنم ؟

بله ، اگر هیچ فروشگاهی ندارید شما میتوانید خیلی راحت از صفر فروشگاه تان را استارت بزنید .

من تا حالا تجربه فروش آنلاین نداشتم چکار کنم ؟

شما میتوانید با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید و همکاران مان برایتان راهنمایی های کامل رو انجام میدهند و همینطور از صفر به شما آموزش میدهند تا شما بتوانید بهترین فروشگاه آنلاین خودتان را ایجاد کنید .

من هیچ سرمایه ای ندارم میتوانم فروشگاه بسازم ؟

بله، شما هیچ سرمایه ای لازم ندارید برای ساخت فروشگاه، زیرا ما هم برایتان عکس محصول و هم آموزش های فروش را میدهیم، هیچ هزینه ای برای خدمات مان از شما دریافت نمیکنیم چون میخواهیم درکنار هم دنیای قشنگتری از موفقیت رو تجربه کنیم .

من محصولات شما را چند روز میتوانم ضمانت کیفیت بدهم ؟

خیلی سوال خوبیه ، شما میتوانید از کیفیت دوخت و پارچه بصورت کامل بدون هیچ قید و شرطی دوسال ضمانت بدهید چون ما از بهترین متریال و مزون دوز های حرفه ای در تولید استفاده میکنیم .

چند روز زمان میبرد تا سفارش آماده شود ؟

سفارش های شما از زمان ثبت تا آماده شدن نهایت ۳ روزکاری زمان میبرد و هرچه زودتر هم آماده شود ما ارسالش را انجام میدهیم .

برای ارسال سفارش به مشتری باید چکار کنم ؟

شما فقط کاری که باید انجام بدهید، این است که آدرس مشتری خود را برای ما ارسال کنید ما هم برایتان بسته بندی میکنیم و به اسم فروشگاه خودتان ارسال میکنیم که شما هیچ نگرانی بابت ارسال و بسته بندی نداشته باشید.

هزینه بسته بندی به اسم فروشگاهم چه مبلغی است ؟

ما هیچ هزینه ای بابت بسته بندی از شما دریافت نمیکنیم و همه خدمات ما برای شما کاملا رایگان هست.

من مایلم همکاری را شروع کنم اما چطور ؟

به جمع فروشندگان مزون دوک خوش آمدید.

فقط کافیه اینجا کلید کنید و به آیدی باز شده، در تلگرام بنویسید میخوام فروشنده بشم . یا با این شماره تماس بگیرید.

۰۹۳۸۶۳۶۲۶۳۲